U Općoj županijskoj bolnici Požega za informacijsko održavanje AAI imenika zaduženi su:

Vjeran Perinović, mag.inf.
Marinko Kezić, inf.
Sanja Mjertan, mag.iur.
Mirela Podobnik, dipl.knjiž.,prof.

Otvaranje korisničkih računa te promjene lozinki obavlja se u Knjižnici. Identiteti se dodjeljuju djelatnicima bolnice koji su uključeni u nastavni ili znanstvenoistraživački proces.
Korisnički račun se otvara na neodređeno vrijeme i ukida se prestankom radnog odnosa. Dokument s podacima o AAI korisničkom računu korisnicima se uručuje isključivo osobno.