Važna napomena:

Molimo Vas da se prilikom čekanja na uzimanje uzorka ili obavljanja drugih administrativnih poslova vezanih uz Covid-19 testiranje, pridržavate svih epidemioloških mjera:

A) Pridržavanje propisanog razmaka

B) Pravilno nošenje maske

C) Koristite vlastita penkala

D) Dezinficirajte ruke

E) Pridržavate se ostalih ovdje nespomenutih mjera

Mjesto testiranja:

Opća županijska bolnica Požega, Osječka 107, staro bolničko parkiralište, kod plavog kontejnera.

Vrijeme testiranja:

PCR testiranje od ponedjeljka do subote u 8:00 sati.

Brzo antigensko testiranje od ponedjeljka do subote od 8:30 – 9:00

Cijena testiranja:

Cijena PCR testiranja je 705,20 kn

Cijena Brzog antigenskog testa je 200,00 kn

Narudžbe:

Potrebno se najaviti nekoliko dana unaprijed na broj telefona 034/254-548 ili na e-mail: testiranje.covid19@pozeska-bolnica.hr
U emailu je potrebno navesti ime i prezime, datum rođenja, adresu, OIB i kontakt telefon.
Narudžbe na telefon se zaprimaju radnim danom od 7:00 - 15:00

Plaćanje:

Molimo Vas, kad god je to moguće, a radi poštivanja epidemioloških mjera plaćanje izvršite ranije, te potvrdu o plaćanju donesete na testiranje kako bi se izbjegle novčane transakcije.

Testiranje na COVID možete uplatiti tako da sami popunite i platite uplatnicu (primjer ispod) na bilo kojem platnom mjestu ili netbankingom. Kopiju uplatnice predajete administratoru na dan testiranja.

Gotovinom možete platiti na licu mjesta, OSIM SUBOTOM, ali molimo za strpljenje i držanje razmaka, te da pripremite točan iznos.

Uplatnica za PCR testiranje (iznad)
Uplatnica za BRZI ANTIGENSKI test (iznad)

Nalazi:

Izdaju se na hrvatskom i engleskom jeziku.

Brzi antigenski testovi se mogu preuzeti sat vremena nakon testiranja u mikrobiološkom laboratoriju ili se šalju na e-mail.

PCR testovi se podižu u mikrobiološkom laboratoriju od 17 do 19 sati ili se šalju na e-mail.

CategoryObavijesti