Mjesto testiranja:

Opća županijska bolnica Požega, Osječka 107, staro bolničko parkiralište, kod plavog kontejnera.

Vrijeme testiranja:

od ponedjeljka do subote u 8:00 sati.

Cijena testiranja:

Od 12.10.2020. cijena je 705,20 kn PCR testovi na tri sekvence.

Narudžbe:

Potrebno se najaviti nekoliko dana unaprijed na broj telefona 034/254-548 ili na e-mail: testiranje.covid19@pozeska-bolnica.hr
U emailu je potrebno navesti ime i prezime, datum rođenja, adresu, OIB i kontakt telefon.
Narudžbe na telefon se zaprimaju radnim danom od 7:00 - 15:00

Plaćanje:

Testiranje na COVID možete uplatiti tako da sami popunite i platite uplatnicu (primjer ispod) na bilo kojem platnom mjestu ili netbankingom. Kopiju uplatnice predajete administratoru na dan testiranja.

Gotovinom možete platiti na licu mjesta, ali molimo za strpljenje i držanje razmaka, te da pripremite točan iznos.

Uplatnica za testiranje

Nalazi:

Izdaju se na hrvatskom i engleskom jeziku.

Podižu se u mikrobiološkom laboratoriju od 17 do 19 sati ili se šalju na e-mail.

CategoryObavijesti