Važna napomena (Important note):

Molimo Vas da se prilikom čekanja na uzimanje uzorka ili obavljanja drugih administrativnih poslova vezanih uz Covid-19 testiranje, pridržavate svih epidemioloških mjera:

(Please adhere to epidemiological measures when waiting for testing or performing other administrative tasks related to Covid-19 testing):

A) Pridržavanje propisanog razmaka (Keep a safe distance)

B) Pravilno nošenje maske (Wear protective mask)

C) Koristite vlastita penkala (Use your own pen)

D) Dezinficirajte ruke (Disinfect your hands)

E) Pridržavate se ostalih ovdje nespomenutih mjera (Adhere to the other measures not mentioned here)

Mjesto testiranja (Testing location):

Opća županijska bolnica Požega, Osječka 107, staro bolničko parkiralište, kod plavog kontejnera.

(County Hospital Pozega, Osjecka 107, old parking lot, next to the blue containers)

Vrijeme testiranja (Testing time):

PCR testiranje od ponedjeljka do subote u 7:50 – 8:30 sati. (PCR testing: Mon – Sat 7:50 – 8:30 AM)

Brzo antigensko testiranje od ponedjeljka do subote u 8:00 – 8:30 (Rapid antigen testing: Mon – Sat from 8:00 – 8:30)

Cijena testiranja (Pricing):

Cijena PCR testiranja je 600,00 kn (PCR testing price)

Cijena Brzog antigenskog testa je 100,00 kn od 1.8.2021. (Rapid Antigen testing price)

Narudžbe (Orders):

Potrebno se najaviti nekoliko dana unaprijed na broj telefona 034/254-548 ili na e-mail: testiranje.covid19@pozeska-bolnica.hr ili putem obrasca na dnu ove stranice.
(It is necessary to make an appointment few days in advance on the phone number +385 34 254 548 OR by email: testiranje.covid19@pozeska-bolnica.hr OR via the form at the bottom of this page)

U emailu je potrebno navesti ime i prezime, datum rođenja, adresu, OIB i kontakt telefon.
Narudžbe na telefon se zaprimaju radnim danom od 7:00 – 15:00
(In the email it is necessary to state the name and surname, date of birth, address, passport number and contact phone number. Orders by phone are received on weekdays from 7:00 to 15:00)

Plaćanje (Payment):

Molimo Vas, kad god je to moguće, a radi poštivanja epidemioloških mjera plaćanje izvršite ranije, te potvrdu o plaćanju donesete na testiranje kako bi se izbjegle novčane transakcije.
(Please, whenever possible, and in order to comply with epidemiological measures, make the payment earlier, and bring the payment confirmation for testing in order to avoid money transactions.)

Testiranje na COVID možete uplatiti tako da sami popunite i platite uplatnicu (primjer ispod) na bilo kojem platnom mjestu ili netbankingom. Kopiju uplatnice predajete administratoru na dan testiranja.
(You can pay for the COVID test by filling in and paying for the payment slip yourself (example below) at any payment point or netbanking. You need to submit a copy of the payment slip to the administrator on the day of the test.)

Gotovinom možete platiti na licu mjesta, OSIM SUBOTOM, ali molimo za strpljenje i držanje razmaka, te da pripremite točan iznos.
(You can pay in cash on the spot, EXCEPT SATURDAY, but please be patient and keep your distance, and prepare the exact amount of money.)

Uplatnica za PCR testiranje (od 17.5.2021.):

Uplatnica za PCR testiranje (iznad)

Uplatnica za BRZI ANTIGENSKI test (od 01.08.2021.):

Uplatnica za BRZI ANTIGENSKI test (iznad)

Nalazi (Test results):

Izdaju se na hrvatskom ili engleskom jeziku.
(Test results are issued in Croatian or English language)

Brzi antigenski testovi se mogu preuzeti od 10:30 sati u mikrobiološkom laboratoriju ili se šalju na e-mail.
(You can get fast antigen test results in paper from 10:30 in Microbiological laboratory, or we can send the results by email)

PCR testovi se podižu u mikrobiološkom laboratoriju od 15 do 18 sati ili se šalju na e-mail.
(PCR test results are sent by email, or you can get them in our laboratory from 15:00 – 18:00)

Informacije o serološkom testiranju na SARS Cov-2

Mjesto testiranja: Opća županijska bolnica Požega, Osječka 107, Mikrobiološki laboratorij

Vrijeme testiranja: od ponedjeljka do petka od 7:00 – 10:00 sati.

Cijena testiranja:  Cijena je 170,00 kn; serološko testiranje na SARS Cov-2

Narudžbe: Nekoliko dana unaprijed na broj telefona 034/254-466 ili na e-mail: mikrobiologija@pozeska-bolnica.hr

Narudžbe na telefon se zaprimaju radnim danom od 7:00 – 15:00

Plaćanje: Serološko testiranje na SARS Cov-2 možete uplatiti tako da sami popunite i platite uplatnicu (primjer ispod) na bilo kojem platnom mjestu ili net-bankingom. Kopiju uplatnice predajete administratoru na dan testiranja. Gotovinom možete platiti na licu mjesta, ali molimo za strpljenje i držanje razmaka, te da pripremite točan iznos.

Uplatnica za testiranje:

Prijavite se za testiranje (uz plaćanje):

SARS-CoV-2 testing on personal request with payment:

Ime i prezime(obavezno) | Full name (required):

Datum rođenja (obavezno) | Date of birth (required):

Adresa (obavezno)| Address (required):

OIB (obavezno)| Passport number (required):

E-mail na koji šaljemo rezultate testiranja (obavezno) | E-mail for submission of test result (required):

Broj telefona | Phone number (required):

Način testiranja | Test type (required):

Datum testiranja | Test date (required):

Poruka (neobavezno)| Message (not required):

Prihvaćam korištenje mojih osobnih podataka za potrebe obrade narudžbe (GDPR consent).

CategoryObavijesti